Firma PolDecor jest największym w Europie producentem naturalnych pokryć ścian. Produkujemy tapety bawełniane znane także jako tynk japoński.

Od 25 lat zaopatrujemy w nie większość krajów europejskich, Rosję, Kazachstan, Japonię i USA. Nasze materiały można znaleźć w niezliczonej ilości mieszkań, restauracji, hoteli, przedszkoli czy salonów sprzedaży. Swoją pozycję ugruntowaliśmy przede wszystkim stawiając na jakość bez kompromisów. Stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, często wprowadzamy nowe wzory i przede wszystkim oferujemy to co jest ładne, a nie to co jest łatwe w produkcji.

Nasz park maszynowy regularnie się powiększa, wiele maszyn to pojedyncze egzemplarze przystosowane wyłącznie do naszych potrzeb.

Myślą przewodnią firmy jest oferowanie ciepłych, eleganckich i ekskluzywnych pokryć ścian użytkownikom, którzy chcą nadać swoim pomieszczeniom wyjątkowy i unikalny charakter. Tapety bawełniane PolDecor wypełniają wnętrza naturalnym, zacisznym klimatem domowego ogniska, emanując ciepłem i oryginalnością. Dzięki swoim unikalnym właściwościom tworzą w pomieszczeniach relaksujący spokój i harmonię. Nasze produkty tworzymy z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach ceniących wysoką jakość i komfort.

ZOBACZ JAK TO ROBIMY

TOP