Tapety bawełniane nazywane również tynk japoński
to naturalne pokrycia ścian
piękny materiał o niezliczonych zaletach, tynk japoński

Płynne tapety PolDecor to mieszanka bawełny jedwabiu i minerałów, która służy do dekoracji ścian i sufitów. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również w biurach, restauracjach, hotelach, kawiarniach, salonach oraz wszędzie tam gdzie chcemy w łatwy sposób nadać pomieszczeniu elegancki wygląd. Tapety bawełniane to inaczej tynk japoński.

Tynk japoński dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom, szerokiej palecie wzorów (240), stosowaniu wyłącznie naturalnych surowców oraz renomie firmy budowanej, przez lata pozostaje bezkonkurencyjny. Poznaj naturalne tapety bawełniane od PolDecor i odkryj ich niesamowite właściwości i design w wykończeniu wnętrz.

tynk japoński

Łatwość użycia

Płynne tapety PolDecor można położyć samemu, nie są do tego potrzebne żadne kwalifikacje. Tak więc - oszczędzaj pieniądze samemu remontując swój dom, poznaj tynk japoński PolDecor.

tapety bawełniane

Regulacja wilgotności

Podczas nakładania płynne tapety PolDecor są elastyczną masą i zawierają około 1,5 l wody na m2. W związku z tym pokryte nimi ściany i sufity są w stanie zmagazynować dużą ilość wody i potem ją oddać. Wilgoć nie powoduje odejścia materiału od ściany.

płynne tapety

Wyciszanie

Płynne tapety PolDecor są materiałem elastycznym i nie odbijają dźwięku. Po nałożeniu ich na ściany znika z pomieszczenia pogłos i uciążliwe szmery.

Docieplanie

Przy pokryciu ścian płynnymi tapetami PolDecor ciepło pozostaje w pomieszczeniu. Dzięki specjalnej strukturze materiału i zazębianiu się włókien tapety ze sobą i z podłożem różnice temperatur pomieszczenia i ściany zostają zredukowane.Pamiętaj !!! Płynne tapety PolDecor poza walorami estetycznymi dają Ci dodatkowe ciepło.

Wyrównanie ścian

Wszelkiego rodzaju niedoskonałości ścian, takie jak rysy, dziury czy pęknięcia zostają naszym materiałem wyrównane. Zamiast gipsować ściany i zapylać sobie całe mieszkanie oraz płuca można je wyrównać płynnymi tapetami PolDecor. Materiał jest elastyczny i dzięki temu niepodatny na rysy czy inne niedoskonałości ścian. Ponadto w przypadku drobnych uszkodzeń tapety można ją zmoczyć i naprawić usterkę.

Naturalny skład

Pokrycia ścian PolDecor składają się z naturalnych włókien, w szczególności bawełny i minerałów, środkiem scalającym jest substancja roślinna. Do produkcji używane są najwyższej jakości włókna, które dobrze się ze sobą łączą. Gdy materiał zostanie zmieszany z wodą włókna zazębiają się ze sobą i z podłożem. Elementami dekoracyjnymi są głównie minerały, przede wszystkim mika.

TOP